Warning: mysql_real_escape_string(): Access denied for user 'UNKNOWN_USER'@'localhost' (using password: NO) in /wp-content/plugins/easy-contact-forms/easy-contact-forms-database.php on line 152

Warning: mysql_real_escape_string(): A link to the server could not be established in /wp-content/plugins/easy-contact-forms/easy-contact-forms-database.php on line 152
O nas – MediaCam24

O nas

Witamy w Mediacam24.pl

Nasza firma to odpowiedź na coraz częstsze zapotrzebowanie na usługi z zakresu szeroko pojętego IT i instalacji monitoringu.
Serwis komputerowy rozwiąże, każdy z Państwa problemów. Zajmujemy się między innymi konfiguracją, naprawami hard-ware’u, instalacją i naprawą oprogramowania, odzyskiwaniem danych jak i aktualizacjami. Komputer nie działa – zapraszamy do Mediacam24.pl.

Monitoring to coraz powszechniejsza metoda zapewniająca bezpieczeństwo Państwa w domu i firmie. Zabezpieczy przed włamaniami, drobnymi kradzieżami jak i pozwoli na kontrolę pracowników. Dzięki najnowszym technologiom, istnieje możliwość monitorowania lokali w których zostały zainstalowane kamery, za pomoca komputera, tabletu oraz smartphon’a.

Nasz zespół to grupa specjalistów w swojej dziedzinie. Doświadczenie zbierane latami gwarantuje Państwu obsługę na najwyższym poziomie. Nieszablonowe podejście do klienta, szybkie terminy realizacji i zasada „nie ma rzeczy niemożliwych” to tylko kilka z słów, którymi można opisać naszą firmę.

Dysponujemy 6-cioma punktami, w których przyjmiemy Państwa zlecenia i gdzie będą mogli Państwo odebrać swój sprzęt po naprawie. Dzięki temu możemy zapewnić komfort naszym Klientom i być jeszcze bliżej nich.

Zapraszamy do Mediacam24.pl